Konsultacje indywidualne nauczycieli z rodzicami
w roku szkolnym 2014/2015

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Przedmiot

Termin (dzień tygodnia/godzina)

1.

mgr Buber–Bubrowiecki Robert

wychowanie fizyczne

poniedziałek 850- 935

2.

mgr Berg Joanna

j. angielski/j. hiszpański

wtorek 850- 935

3.

mgr Bogdańska Bogusława

konsultacje pedagogiczne

wtorek 1500- 1600

4.

mgr Chańko Marcin

wychowanie fizyczne, EDB

wtorek 1330- 1430

5.

mgr Chrześcijańska Marzena

j. polski

poniedziałek 945- 1030

6.

mgr Chybalska Małgorzata

matematyka

czwartek 1000- 1030

7.

mgr Drzewiecka Aleksandra

przedmioty zawodowe

środa 1140- 1225

8.

mgr Dziedowicz Małgorzata

matematyka

wtorek 1330- 1410

9.

mgr Jankiewicz Janusz

j. polski, WOK

poniedziałek 1225- 1310

10.

mgr Kapuścińska Michalina

j. angielski

wtorek 1140- 1220

11.

mgr Kaszuba Henryka

fizyka

środa 1140- 1225

12.

mgr Koszołko Bogumiła

j. angielski

środa 945- 1030

13.

mgr Krause Mariusz

historia, WOS, geografia

poniedziałek 1045- 1130

14.

mgr Ks. Włodzimierz Hoffmann

religia

wtorek 1415- 1500

15.

mgr Kurdupska Katarzyna

j. niemiecki

wtorek 945- 1030

16.

mgr Majewska Monika

przedmioty zawodowe

wtorek 945- 1030

17.

mgr Maziarz Maja

j. angielski

wtorek 1415- 1500

18.

mgr Nabojczyk Marcin

wychowanie fizyczne

środa 1000- 1045

19.

mgr Nieścier Paweł

przedmioty zawodowe

worek 1045- 1130

20.

mgr Noiński Marcin

historia, WOS, hist. i społ.

poniedziałek 1225- 1320

21.

mgr Ostrowska–Nenczak Beata

j. polski

środa 845- 1030

22.

mgr Pasławska Anna

przedmioty zawodowe

wtorek 1045- 1130

23.

mgr Podolska Elżbieta

historia, WOS, hist. i społ

czwartek 850- 940

24.

mgr inż. Ranachowska Anna

przedmioty zawodowe

poniedziałek 800- 845

25.

mgr Rybak Katarzyna

j. polski WOK

poniedziałek 1030- 1130

26.

mgr Wróblewska Aleksandra

j. niemiecki, przedmioty zawodowe

piątek 1410

27.

mgr Donajski Piotr

przedmioty zawodowe

czwartek 1505- 1550

28.

mgr Siwirska Barbara

język rosyjski

czwartek 1325- 1400

29.

mgr Chańko Katarzyna

biologia

poniedziałek 1415- 1500 co drugi tydzień

30.

mgr Zdziennicka Anna

biologia

poniedziałek 1530- 1600 co drugi tydzień

<< powrót