Informator
Dokumentacja
Wyk. nauczycieli
Rada Rodziców
Biblioteka
Zdjęcia klasowe
Stypendyści
Dyplom Uznania
Księga X-lecia
Galeria art.


Stypendyści Zespołu Szkół
im. Jana Kasprowicza w Sztumie

1999/2000

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów (Premiera)

1. Wróblewski Łukasz z LO, kl. IVb, średnia ocen 5,07. Uzyskał najwyższą średnią w LO    oraz świadectwo promocyjne z wyróżnieniem, był finalistą Olimpiady Geograficznej
   i Nautologicznej,
2. Weiss Beata z LE, kl.IVe, średnia ocen 5,33. Uzyskała najwyżsą średnią w LE    oraz świadectwo promocyjne z wyróżnieniem

2000/2001

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów (Premiera)

1. Stopczyńska Anna z LO, kl.IIIb, średnia ocen 5,07. Uzyskała najwyżsą średnią w LO    oraz świadectwo promocyjne z wyróżnieniem
2. Pater Ewelina z LE, kl. IVf, średnia ocen 5,13 Uzyskała najwyżsą średnią w LE   oraz świadectwo promocyjne z wyróżnieniem
3. Milewska Katarzyna z LH, kl. IIIh, średnia ocen 4,5 Uzyskała najwyżsą średnią w LH    oraz świadectwo promocyjne z wyróżnieniem

2001/2002

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów (Premiera)

1. Michalina Żyra z LO, kl. IIb, średnia ocen 5,25 Uzyskała najwyżsą średnią w LO    oraz świadectwo promocyjne z wyróżnieniem
2. Prusik Agnieszka z LE, kl.IVe, średnia ocen 4,75 Uzyskała najwyżsą średnią w LE    oraz świadectwo promocyjne z wyróżnieniem

2002/2003

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów (Premiera)

1. Dopierała Łukasz z LO, kl. IIIc, średnia ocen 5,08. Uzyskał najwyżsą średnią w LO    oraz świadectwo promocyjne z wyróżnieniem. Startował w Olimpiadzie Geograficznej    i Nautologicznej
2. Gołębiewska Sylwia z LE, kl. IVe, średnia ocen 5,33. Uzyskała najwyżsą średnią w LE    oraz świadectwo promocyjne z wyróżnieniem

2003/2004

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów (Premiera)

1. Edyta Fituła z LO, kl. IVa, średnia ocen 5,33. Uzyskała najwyższą średnia w LO    oraz świadectwo promocyjne z wyróznieniem, finalistka etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.
2. Agnieszka Brzustewicz z LE, kl..Ve, średnia ocen 5,17. Uzyskała najwyższą średnią    w LE oraz świadectwo z wyróżnieniem
3. Agnieszka Benz z LP, kl. IIE, średnia ocen 4,86. Uzyskała najwyższą średnią w LP.

2004/2005

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów (Premiera)

1. Owsiana Magdalena z LO klasa IID, średnia ocen 5,33. Otrzymała świadectwo
   promocyjne z wyróżnieniem. Startowala w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego.    Redaguje z ogromnym powodzeniem gazetkę szkolną „Buda”.

2. Łukasz Ciepliński z LH, klasa Vh, średnia ocen 5,10. Otrzymał świadectwo promocyjne    z wyrożnieniem.

3. Agnieszka Benz z LP, klasa IIIE, średnia ocen 5,2. Otrzymala świadectwo promocyjne
   z wyróżnieniem

2005/2006

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów (Premiera)

1. Karol Rozenberg z LO, klasa IIIB, średnia ocen 5,33, laureat i finalista Olimpiady    Geograficznej i Nautologicznej, III miejsce w wojewódzkim Konkursie "Losy żołnierza i dzieje    oręża polskiego", najlepszy wynik w szkole w Konkursie Matematycznym "Kangur". Otrzymał    świadectwo z wyróżnieniem.

2. Ewa Radtke z Technikum, klasa IVT, średnia ocen 5,0. Otrzymała świadectwo 
   z wyróżnieniem.

3. Joanna Kapusta z LP, klasa IIIE, średnia ocen 4,86. Otrzymała świadectwo 
   z wyróżnieniem.

2006/2007

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów (Premiera)

1. Paweł Lemkowski z LO, klasa IIIB, średnia ocen 5,17. Otrzymał świadectwo    z wyróżnieniem.

2. Karolina Gerke z Technikum, klasa IVT, średnia ocen 5,20. Otrzymała świadectwo    z wyróżnieniem.

2007/2008

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów (Premiera)

1. Tomasz Gzella z LO, klasa IIIB, średnia ocen 5,18. Otrzymał świadectwo z wyróżnieniem.

2. Emilia Gajcy z Technikum, klasa IVT2, średnia ocen 4,78. Otrzymała świadectwo    z wyróżnieniem.

2008/2009

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów (Premiera)

1. Angelika Sambor z LO, klasa IIB, średnia ocen 5,25. Otrzymała świadectwo    z wyróżnieniem.

2. Daniel Woźniak z Technikum, klasa IVT, średnia ocen 5,07. Otrzymał świadectwo    z wyróżnieniem.

STYPENDYŚCI STAROSTY SZTUMSKIEGO ZA II SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2007/2008
 

1.

Angelika Sambor

II B

średnia ocen

5,25

2.

Judyta Strychalska

III C

średnia ocen

5,23

3.

Mateusz Grabowski

III B

średnia ocen

5,15

4.

Natalia Kosowska

II B

średnia ocen

5,10

5.

Emilia Przybysz

II AH

średnia ocen

5,08

6.

Maciej Wojszkun

II D

średnia ocen

5,08

7.

Daniel Woźniak

IV T

średnia ocen

5,07

8.

Bartosz Wrzałka

III B

średnia ocen

5,00

9.

Agata Szalkowska

III C

średnia ocen

5,00

10.

Szymon Belzyt

II B

średnia ocen

4,90

11.

Agnieszka Misiuk

II D

średnia ocen

4,92

12.

Ewa Warsińska

III B

średnia ocen

4,69

STYPENDYŚCI STAROSTY SZTUMSKIEGO ZA I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2008/2009
 

1.

Jackiewicz Martyna

III D

średnia ocen

5,00

2.

Sambor Angelika

II B

średnia ocen

5,00

3.

Szalkowska Agata

III C

średnia ocen

5,00

4.

Wrzałka Bartosz

III B

średnia ocen

5,00

5.

Przybysz Emilia

II AH

średnia ocen

4,91

6.

Kosowska Natalia

II B

średnia ocen

4,90

7.

Strychalska Judyta

III C

średnia ocen

4,90

8.

Byczkowska Agata

I AE

średnia ocen

4,86

9.

Andrzejewski Szymon

I B

średnia ocen

4,85

10.

Cymerys Hubert

III B

średnia ocen

4,82

11.

Grabowski Mateusz

III B

średnia ocen

4,82

12.

Zdziennicki Krystian

I D

średnia ocen

4,80

13.

Wieżel Wojciech

I B

średnia ocen

4,79


2009/2010

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów (Premiera)

1. Emilia Przybysz z LO, klasa IIIAH, średnia ocen 5,18. Otrzymała świadectwo    z wyróżnieniem.

2. Łukasz Gałka z Technikum, klasa IVT, średnia ocen 5,07. Otrzymał świadectwo    z wyróżnieniem.

STYPENDYŚCI STAROSTY SZTUMSKIEGO ZA II SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2008/2009
 

1.

Przybysz Emilia

III AH

średnia ocen

5,18

2.

Sambor Angelika

III B

średnia ocen

5,18

3.

Andrzejewski Szymon

II B

średnia ocen

5,15

4.

Kopecki Rufin

III B

średnia ocen

5,08

5.

Kosowska Natalia

III B

średnia ocen

5,08

6.

Gałka Łukasz

IV T

średnia ocen

5,07

7.

Wieżel Wojciech

II B

średnia ocen

5,07

8.

Zdziennicki Krystian

II D

średnia ocen

5,07

9.

Jankowska Agata

III C

średnia ocen

5,00

10.

Kuźbida Aleksandra

III C

średnia ocen

5,00

11.

Marcinkowska Alicja

III C

średnia ocen

5,00

12.

Repa Marta

III T

średnia ocen

5,00

13.

Wojewódzka Patrycja

III T

średnia ocen

5,00

STYPENDYŚCI STAROSTY SZTUMSKIEGO ZA I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2009/2010
 

1.

Kuźbida Aleksandra

III C

średnia ocen

5,30

2.

Marcinkowska Alicja

III C

średnia ocen

5,30

3.

Zdziennicki Kamil

I AB

średnia ocen

5,23

4.

Jankowska Agata

III C

średnia ocen

5,20

5.

Sambor Angelika

III B

średnia ocen

5,10

6.

Wojciechowska Karolina

III C

średnia ocen

5,10

7.

Wieżel Wojciech

II B

średnia ocen

5,10

8.

Kubacka Ewelina

III C

średnia ocen

5,10

9.

Trafimów Natalia

I D

średnia ocen

4,93

10.

Belzyt Szymon

III B

średnia ocen

4,91

11.

Kosowska Natalia

III B

średnia ocen

4,91

12.

Lemkowska Patrycja

III B

średnia ocen

4,91

13.

Przybysz Emilia

III AH

średnia ocen

4,91

14.

Falkowska Paulina

I TE

średnia ocen

4,88

15.

Andrzejewski Szymon

II B

średnia ocen

4,86

16.

Wyborska Barbara

II B

średnia ocen

4,86

17.

Zdziennicki Krystian

II D

średnia ocen

4,76


2010/2011

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów (Premiera)

1. Kamil Zdziennicki z LO, klasa IIAB, średnia ocen 5,38. Otrzymał świadectwo    z wyróżnieniem.

2. Ewelina Czarnecka z Technikum, klasa IIITE, średnia ocen 5,06. Otrzymała świadectwo    z wyróżnieniem.

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego
dla Krystiana Zdziennickiego z III D.

STYPENDYŚCI STAROSTY SZTUMSKIEGO ZA II SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2009/2010
 

1.

Zdziennicki Kamil

II AB

średnia ocen

5,38

2.

Andrzejewski Szymon

III B

średnia ocen

5,29

3.

Wieżel Wojciech

III B

średnia ocen

5,13

4.

Zdziennicki Krystian

III D

średnia ocen

5,08

5.

Lewandowska Izabela

II C

średnia ocen

5,07

6.

Czarnecka Ewelina

III TE

średnia ocen

5,06

7.

Ochman Anna

IV TE

średnia ocen

5,00

8.

Sass Adrianna

III C

średnia ocen

5,00

9.

Falkowska Paulina

II TE

średnia ocen

5,00

10.

Hennig Adrianna

III C

średnia ocen

5,00

11.

Wyborska Barbara

III B

średnia ocen

5,00

12.

Lukas Zuzanna

III AE

średnia ocen

5,00

13.

Skonieczna Dominika

II D

średnia ocen

5,00

14.

Grzywińska Ksenia

IV TE

średnia ocen

5,00

15.

Szalkowski Michał

II C

średnia ocen

4,93

16.

Trafimów Natalia

II D

średnia ocen

4,93

17.

Wesołowski Marcin

II AB

średnia ocen

4,93

18.

Bogdanowicz Marta

III AE

średnia ocen

4,93

19.

Reichel Igor

III B

średnia ocen

4,93

20.

Petrykowska Arleta

III D

średnia ocen

4,92

21.

Chojnacka Agnieszka

IV TL

średnia ocen

4,89

STYPENDYŚCI STAROSTY SZTUMSKIEGO ZA I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2010/2011
 

1.

Zdziennicki Krystian

III D

średnia ocen

5,37

2.

Lewandowska Izabela

II C

średnia ocen

5,14

3.

Trafimów Natalia

II D

średnia ocen

5,08

4.

Omieczyński Nikodem

I B

średnia ocen

5,00

5.

Lukas Zuzanna

III AE

średnia ocen

5,00

6.

Zdziennicki Kamil

II AB

średnia ocen

4,93

7.

Wieżel Wojciech

III B

średnia ocen

4,91

8.

Bieniek Beata

III AE

średnia ocen

4,90

9.

Falkowska Paulina

II TE

średnia ocen

4,83

10.

Wojtacka Patrycja

III AE

średnia ocen

4,82

11.

Bogdanowicz Marta

III AE

średnia ocen

4,82

12.

Reichel Igor

III B

średnia ocen

4,81

13.

Grzywińska Ksenia

IV TE

średnia ocen

4,80

14.

Sass Adrianna

III C

średnia ocen

4,80

15.

Byczkowska Agata

III AE

średnia ocen

4,80

16.

Szalkowski Michał

II C

średnia ocen

4,79

17.

Bronka Aneta

III D

średnia ocen

4,77

18.

Karczewska Małgorzata

III D

średnia ocen

4,77

19.

Chojnacka Agnieszka

IV TL

średnia ocen

4,71

20.

Parohl Michalina

III TE

średnia ocen

4,67

21.

Szpryngiel Bartosz

III TI

średnia ocen

4,56

22.

Ossowska Nikoleta

III TE

średnia ocen

4,53


2011/2012

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów (Premiera)

1. Natalia Trafimów z LO, klasa III D, średnia ocen 5,31, zachowanie wzorowe. Otrzymała    świadectwo z wyróżnieniem.

2. Michalina Parohl z Technikum, klasa IV TE, średnia ocen 5,13, zachowanie wzorowe.    Otrzymała świadectwo z wyróżnieniem.

Stypendyści Marszałka Województwa Pomorskiego:
1. Natalia Trafimów III D,
2. Izabela Lewandowska III C.

STYPENDYŚCI STAROSTY SZTUMSKIEGO ZA II SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2010/2011
 

1.

Trafimów Natalia

II D

średnia ocen

5,31

2.

Lewandowska Izabela

II C

średnia ocen

5,21

3.

Zdziennicki Kamil

II AB

średnia ocen

5,21

4.

Omieczyński Nikodem

I B

średnia ocen

5,15

5.

Parohl Michalina

III TE

średnia ocen

5,13

6.

Lemkowska Weronika

II AB

średnia ocen

5,13

7.

Falkowska Paulina

II TE

średnia ocen

5,11

8.

Szalkowski Michał

II C

średnia ocen

5,07

9.

Małkiewicz Joanna

II C

średnia ocen

5,07

10.

Czarnecka Ewelina

III TE

średnia ocen

5,00

11.

Ossowska Nikoleta

III TE

średnia ocen

5,00

12.

Psuja Patrycja

II D

średnia ocen

5,00

13.

Kotecki Marcin

III TE

średnia ocen

4,94

14.

Wesołowski Marcin

II AB

średnia ocen

4,93

15.

Maciąg Kacper

II AB

średnia ocen

4,93

16.

Wiśniewski Daniel

I B

średnia ocen

4,93

17.

Makulski Adam

III TI

średnia ocen

4,88

18.

Szpryngiel Bartosz

III TI

średnia ocen

4,82

19.

Chmielecka Karolina

II TE

średnia ocen

4,76

20.

Langowski Mateusz

II TE

średnia ocen

4,76

STYPENDYŚCI STAROSTY SZTUMSKIEGO ZA I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2011/2012
 

1. Psuja Patrycja III D średnia ocen 5,22
2. Trafimów Natalia III D średnia ocen 5,14
3. Zdziennicki Kamil III AB średnia ocen 5,10
4. Sigowska Paulina I AB średnia ocen 5,00
5. Skonieczna Dominika III D średnia ocen 5,00
6. Lewandowska Izabela III C średnia ocen 5,00
7. Omieczyński Nikodem II B średnia ocen 5,00
8. Makulski Adam IV TI średnia ocen 5,00
9. Szydłowska Dorota I TL średnia ocen 4,82
10. Falkowska Paulina III TE średnia ocen 4,78
11. Szpryngiel Bartosz IV TI średnia ocen 4,77
12. Chmielecka Karolina III TE średnia ocen 4,76
13. Parohl Michalina IV TE średnia ocen 4,62
14. Wiśniewska Daria III TLI średnia ocen 4,59
15. Kotecki Marcin IV TE średnia ocen 4,58
16. Janiszek Piotr II D wybitne osiągnięcia  


2012/2013

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów (Premiera)

1. Nikodem Omieczyński z LO, klasa III B, średnia ocen 5,36, zachowanie wzorowe.    Otrzymał    świadectwo z wyróżnieniem.

2. Daria Wiśniewska z Technikum, klasa IV TLI, średnia ocen 5,17, zachowanie wzorowe.    Otrzymała świadectwo z wyróżnieniem.

STYPENDYŚCI STAROSTY SZTUMSKIEGO ZA II SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2011/2012
 

1.

Omieczyński Nikodem

II B

średnia ocen

5,36

2.

Trafimów Natalia

III D

średnia ocen

5,29

3.

Sigowska Paulina

I AB

średnia ocen

5,21

4.

Psuja Patrycja

III D

średnia ocen

5,13

5.

Zdziennicki Kamil

III AB

średnia ocen

5,13

6.

Lewandowska Izabela

III C

średnia ocen

5,10

7.

Małkiewicz Joanna

III C

średnia ocen

5,10

8.

Szalkowski Michał

III C

średnia ocen

5,10

9.

Wiśniewska Daria

III TLI

średnia ocen

5,17

10.

Falkowska Paulina

III TE

średnia ocen

5,07

11.

Szydłowska Dorota

I TL

średnia ocen

5,00

12.

Chmielecka Karolina

III TE

średnia ocen

4,93

13.

Parohl Michalina

IV TE

średnia ocen

4,92

14.

Makulaski Adam

IV TI

średnia ocen

4,91

STYPENDYŚCI STAROSTY SZTUMSKIEGO ZA I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

Lp

Nazwisko i imię

Klasa

Podstawa przyznania stypendium

1.

Omieczyński Nikodem

III B

średnia ocen

2.

Sigowska Paulina

II AB

średnia ocen

3.

Bogdańska Alicja

II AB

średnia ocen

4.

Janiszek Piotr

III D

Osiągnięcia w konkursach przedmiotowych z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie

5.

Szydłowska Dorota

II TL

średnia ocen

6.

Falkowska Paulina

IV TE

średnia ocen

7.

Wiśniewska Daria

IV TLI

średnia ocen

8.

Chmielecka Karolina

IV TE

średnia ocen

9.

Łebek Ewelina

IV TE

średnia ocen


2013/2014

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów (Premiera)

1. Alicja Bogdańska z LO, klasa III AB, najwyższa średnia ocen i wzorowe zachowanie.

2. Dorota Szydłowska z Technikum, klasa III TL, najwyższa średnia ocen i wzorowe    zachowanie.

STYPENDYŚCI STAROSTY SZTUMSKIEGO ZA II SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2012/2013
 

Lp

Nazwisko i imię

Klasa

Podstawa przyznania stypendium

1.

Nikodem Omieczyński

III B

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

2.

Alicja Bogdańska

II AB

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

3.

Paulina Sigowska

II AB

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

4.

Kacper Kwiatkowski

III B

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

5.

Daniel Wiśniewski

III B

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

6.

Michalina Lewandowska

III B

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

7.

Wiktoria Hennoszczenko

I A

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

8.

Katarzyna Sumiśka

I A

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

9.

Maciej Wnuk

III B

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

10.

Angelika Bugowska

II CD

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

11.

Kinga Ruczkowska

I A

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

12.

Joanna Zając

III D

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

13.

Piotr Janiszek

III D

Osiągnięcia w konkursach przedmiotowych
z zakresu historii
i wiedzy o społeczeństwie

14.

Paulina Falkowska

IV TE

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

15.

Daria Wiśniewska

IV TLI

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

16.

Dorota Szydłowska

II TL

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

17.

Magdalena Mączewska

I TEL

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

18.

Karolina Chmielecka

IV TE

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

19.

Mateusz Langowski

IV TE

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

20.

Łebek Ewelina

IV TE

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

21.

Angelika Derks

II TEI

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

22.

Dominika Rafalak

II TL

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

23.

Ewelina Dąbrowska

I TL

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

24.

Kamil Gojdź

II TEL

Wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

STYPENDYŚCI STAROSTY SZTUMSKIEGO ZA I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

Lp

Nazwisko i imię

Klasa

Podstawa przyznania stypendium

1.

Paulina Sigowska

III AB

Wysokie wyniki w nauce
i wzorowe zachowanie

2.

Alicja Bogdańska

III AB

Wysokie wyniki w nauce
i wzorowe zachowanie

3.

Edyta Klekowiecka

I A

Wysokie wyniki w nauce
i wzorowe zachowanie

4.

Anita Kaszuba

I A

Wysokie wyniki w nauce
i wzorowe zachowanie

5.

Daria Kaczmarek

III AB

Wysokie wyniki w nauce
i bardzo dobre zachowanie

6.

Dorota Szydłowska

III TL

Wysokie wyniki w nauce
i wzorowe zachowanie

7.

Kamila Trafalska

III TL

Wysokie wyniki w nauce
i bardzo dobre zachowanie

8.

Klaudia Sosnowska

III TL

Wysokie wyniki w nauce
i bardzo dobre zachowanie

9.

Monika Mikłosz

III TL

Wysokie wyniki w nauce
i bardzo dobre zachowanie

10.

Angelika Derks

III TEI

Wysokie wyniki w nauce
i wzorowe zachowanie

11.

Martyna Stankiewicz

II TL

Wysokie wyniki w nauce
i bardzo dobre zachowanie

12.

Tomasz Rudzki

III TEI

Wysokie wyniki w nauce
i bardzo dobre zachowanie

13.

Karolina Stolska

I TEI

Wysokie wyniki w nauce
i bardzo dobre zachowanie